Rhino-ma'ya Hoşgeldin!

Menü

hakkimizda

 
 …..Yolu Yakala !!!
              İlk üretimine amatör bir ruh ile 2013 yılında başlayan kuruluş, 2014 'de Rhino-MA (Rhino Motosiklet Aksesuarları ) ismini alarak birçok motosiklet kullanıcısının ‘’ YOLU YAKALA ’’masını sağlamıştır.
              Rhino-MA , motosiklet sürüş güvenliğini artırmak için teknik motosiklet aksesuarları sunan bir marka olmaya odaklanmıştır. Bunu teknik aksesuar tasarımlarında 3K ana ilkesini temel alarak başarmaktadır.
Daha fazla Kontrol  !      Daha fazla Konfor !     Daha fazla Koruma !
Tüm motosikletler standart bir sürücü kinematiği temel alınarak tasarlanmaktadırlar (İSO 14722 ) . Ancak  Tüm Sürücüler standart değildir !!!

Bu gerçek doğrultusunda Rhino-ma Motosiklet sürücüsünün standart dışı ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

                   Motosiklet gidonun sürüş pozisyonunda alçak kalması nedeni ile sürücünün öne eğilmesine ,bu durum sürücünün sırt ve boyun bölgesinde rahatsızlık hissetmesine ve dikkat eksikliğine neden olmaktadır.Tehlike riski artar !

Rhino –MA Gidon Yükseltme – Daha Fazla Konfor

                  Motosiklet gidonunun sürücüye uzak olması nedeni ile tam hakim olamama, bu durum özelikle tam sağ ve tam sol manevralarda gaz kontrolü, fren kontrolü ve denge kaybına neden olmaktadır.
Rhino-MA Gidon yaklaştırma  – Daha Fazla Kontrol

                   Motosiklet selesinin sürücüye yüksek olması nedeni ile tam hakim olamama, bu durum özelikle yokuş yukarı durulduğunda yere tam basmaması nedeni ile denge kaybı sonucunda sıklıkla gaz kontrolü, fren kontrolü kaybına neden olmaktadır.Tehlike riski artar !
Rhino-MA Alçaltma Aparatı    - Daha Fazla Kontrol

                   Motosiklet dikiz aynalarının sürücüye göre ayarlanamaması nedeni ile arka görüşe tam hakim olamama, bu durum özelikle sürücünün yavaşlama ve sollama manevralarında görüş kaybına neden olmaktadır. Tehlike riski artar !
Rhino-MA Dikiz Aynası Aparatı  - Daha Fazla Kontrol

                   Yoğun şehiriçi trafikte filtreleme sürüşü esnasında motosiklet manetlerinin arabaya yakın geçişte dikiz aynasına temas etmesi sonucunda debriyaj kavramasına veya fren yapılmasına neden olur ,bu durum sürücünün gaz kontrolü veya fren kontrolü kaybı ile  dengesizliğe neden olmaktadır. Tehlike riski artar !
Rhino-MA Manet Koruma Aparatı – Daha Fazla Koruma